Skip to main content
CanliDoviz.Net sitesi ekonomiden anlık haberdar olun serbest piyasa ve canlı döviz kurlarını an an takip edin

Ekonomiyi Ve Piyasa Verilerini Hızlı Takip Etmenin En Kolay Yolu

 Serbest piyasa verilerini takip ederek sektör içerisinde farkınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca yatırımlarınızı da en iyi şekilde yönlendirebilirsiniz. Bunun için ekonomik verileri düzenli bir şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır. Bu konuda özel çalışma yapan birçok web sitesinden yararlanabilirsiniz. Bu tarz siteler sundukları veriler ile gelişmeleri size anlık olarak yansıtırlar. Bu sayede yatırımlarınızı en iyi şekilde yönlendirme imkanına sahip olabilirsiniz. Altın ve dövizin gelişim hızı ve seyri hakkında bilgilere ve yorumlara da erişebilme imkanınız bulunuyor. Özellikle de gündemi meşgul eden ekonomik olaylar hakkında da bilgiler edinebilirsiniz.

Devamını Oku

İnstagram Son Görülme Kapatma adlı konumuzda whatsapp uygulamasında olduğu instagram uygulamasında da son görülme durumunuzu kapatabilirsiniz.

İnstagram Son Görülme Kapatma Resimli Anlatım

Ülkemizde de milyonların kullandığı sosyal medya platformu instagram aynı zamanda mesajlaşma uygulaması olarak da kullanılabiliyor. Aynı whatsapp uygulaması gibi bir çok kişi tarafından resim paylaşma olduğu gibi mesajlaşma uygulaması olarak da kullanılan instagram uygulamasında whatsapp uygulamasında olduğu gibi son görülme tarihini kapatma seçeneği bulunuyor. İnstagram son görülme kapatma ile en son ne zaman çevrim içi olduğunuzu gizleyebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınız sizin en son ne zaman instagram da online olduğunuzu göremez. Bu sayede gelen mesajlara cevap vermediğiniz zaman karşınıza sunacak bir bahaneniz olabilir. Sizde instagram son görülme kapatma işlemini yapmak istiyorsanız fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu konumuzda İnstagram Son Görülme Kapatma Resimli Anlatım şeklinde sizlere anlattık.

Devamını Oku

Yağlı Cilde Nasıl Makyaj Yapılır ? adlı konumuzda yağlı ciltlere nasıl makyaj yapılır sorusuna uzmanların verdiği cevabı bulabilirsiniz. Yağlı cilde nasıl makyaj yapılır sorusunun önerisini buradan okuyun

Yağlı Cilde Nasıl Makyaj Yapılır ? Öneriler

Bir çok kişinin canını sıkan yağlı ciltler makyaj yaparken de sıkıntılara neden olabilir. Yağlı cildiniz var fakat her gün makyaj yapmanız mı gerekiyor. Yaptığınız makyajda bir türlü düzen tutturamıyor musunuz ? Haklısınız yağlı cilde makyaj yapmak çok zor çünkü yaptığınız makyaj çok parlak kalabiliyor ve bu da kötü bir görüntü oluşturabiliyor. Özellikle cildi yağlı olan ve her gün makyaj yapması gereken kadınalr bu durumu çok iyi anlar. Bunun nedeni ise yağlı ciltlerde makyajın ciltte çabuk erimesi. Bunun yolu var mı ? Evet var. Makyaj uzmanları yağlı cilde nasıl makyaj yapılır sorusunun cevabını maddeler halinde sizler için vermiş. Bizde bunları sizler için yazdık. Yağlı cilde makyaj yapmanın yöntemi bu konuda sizlerle. İşte yağlı cilde makyaj yapmanın yolları ;

Devamını Oku

Adım Adım Projeksiyon Bakımı Nasıl Yapılır ? adlı konuda projeksiyon bakımı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgi Sitesi en doğru bilgiler, en faydalı bilgiler.

Adım Adım Projeksiyon Bakımı Nasıl Yapılır ?

Projeksiyon cihazları günümüzde hemen hemen her alanda kullanılabilir hale geldi. Evde, ofislerde büyük çoğunlukla eğitim kurumlarında dersliklerde kullanılmaya başlanan projeksiyon bakımı yapılmazsa bozulma süresi kısalabilir. Projeksiyon bakımı, cihazları verimli ve uzun süre kullanabilmeniz için çok önemlidir. Bu yüzden projeksiyon bakımı zamanında yapılması çok önemlidir. Projeksiyon bakımları çok zor işlemlerden oluşmuyor bunu kendinizde yapabilirsiniz. Genellikle eğitim kurumlarında çok projeksiyon olduğu için bu bakımlar düzenli olarak yapılması atlanabiliyor. Fakat bu projeksiyon cihazlarının çabuk bozulmasına neden olabilir ve daha büyük zararlara sokabilir. Projeksiyon bakımını kendinizde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Peki projeksiyon bakımı nasıl yapılır ? Bu konumuzda adım adım projeksiyon bakımı nasıl yapılır ? sorusunun cevabı.

Devamını Oku

Bumerang - Yazarkafe

canlı döviz